Dělali skvělé věci navzdory komunistům?

Úvodem napíšu, že porovnávat to, co bylo v minulosti s dneškem lze, ale nelze z takového srovnání vyvozovat, co by bylo lepší. Nemá to smysl. Co lze, je konstatování, že současnost, kterou žijeme je jiná, než byla ta předchozí.

Potom je ještě třeba uvést na pravou míru názvosloví.

1.

V Československo nikdy nebyl komunismus, vládla tu sice komunistická strana, ale ten ze starších ročníků, kdo nezapomněl na hodiny marxismu-leninismu ví, že tu komunistické zřízení nebylo. A on komunismus nebyl dosud nikde na světě.

2.

Pořád dokola se píše, že nacismus a komunismus jednou jsou a jsou to obě stejně zločinné ideologie. Nikoliv, není tomu tak. Zásadní rozdíl mezi oběma ideologiemi je ten, že zatímco nacismus byl ochoten akceptovat pouze lidi germánské rasy (pokud respektovali režim), takže nějakých 100 milionů lidí, všichni ostatní byli určeni ke genocidě, takže řádově miliardy lidí.

Ideologie komunismu to měla právě opačně. Za nepřátele považovala majitele výrobních prostředků, takže řádově několik milionů lidí, bez ohledu na rasu a za ty, v jejichž prospěch konala, považovala všechny ostatní, takže miliardy lidí.

Dalším zásadním rozdílem mezi oběma ideologiemi bylo, že v případě nacismu neměl člověk, který se nenarodil jako Germán šanci před genocidou prchnout. Zatímco třídní nepřítel se mohl vyhnout pronásledování komunistické ideologie jednoduše tak, že se výrobních prostředků vzdal a dál se choval k režimu neutrálně.

Nacismus pracoval pro malou hrstku vyvolených a likvidoval genocidně zbytek lidstva, zatímco ideologie komunismu to dělala opačně, když to bylo nutné, likvidovala malou hrstku vyvolených a pracovala pro dobro zbytku lidstva.

Tak jednoduché to bylo a dosud je. Jenom na místo nacismu nastoupila ideologie Hyperliberální demokracie, která cestou postupných kroků ničí obyvatele civilizace bílého atlantického muže ve prospěch úzké vrstvy Hyperburžoazie.

V Česku jsme vždy byli a i nyní jsme, jen pěšci na světové šachovnici a naše možnosti zásadně svůj osud změnit byly a jsou velmi omezené. Ale slezme z Řípu, jak s oblibou vyzývám a rozhlédněme se po světě. Komunistická ideologie s pádem železné opony nezanikla, ale daří se jí naopak stále lépe. Těm, co to nejsou ochotni slyšet vždy dávám příklad téměř 80ti letého souběžného vývoje Indie, jako prý největší světové demokracie a Číny jako největší země centralisticky řízené komunisty. Po II. válce byly obě země zhruba na stejné startovní čáře. Byly stejně zaostalé, i když Indie měla výhodu státní správy nastavené Angličany, včetně masově rozšířené angličtiny v zemi.

Po téměř 80ti letech souběžného vývoje si lze snadno porovnat, který systém řízení státu je úspěšnější. No přeci ten řízený komunisty. Zdejší komžrouti a čínožrouti by možná namítli, že to, čeho Čínská lidová republika dosáhla bylo díky obyčejným Číňanům a ne čínským komunistům. Ti z Číny udělali největší hospodářskou velmoc světa a dostali z bídy více jak 500 milionů obyvatel. Pokud by to nebylo vedením země, tak proč kurňa to samé neudělali v Indii?

Odpověď je jednoduchá, v Indii vládne, jako i u nás smrtelně nebezpečná Hyperliberální demokracie, náhrada nacismu a fašismu, byť s indickým akcentem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.