Těžko se Čechům vládne

V sobota 26. 12. 2020 ve 9,20 hodin jsem napsl do diskuse pod

Zde https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/jeniku-nebud-blbej

V sobotu 26. 12. 2020 jsem pod článek Vidláka, kterým radil Blatnému, aby rozvolnil, tento koment:

Už několik článků dozadu kroutím nad myšlenkami Vidláka a také mastera hlavou. Breberka přece není česká, nebo čínská, jak tvrdil buran Trump. Ona je globální. A proto nestačí na ni reagovat česky. Čínsky ano, ale i to jen do času.
Co je Vám Vidláku platné, že „podle Vás je to tady“ dobré, když u sousedů ne. Letecky je přenos z USákova jen otázkou hodin. Takže žádná opatření nejsou přehnaná, pokud se s opravdu, ale opravdu selským rozumem zamyslíme nad prognózou. A tak jsem možná blb, protože respektuju povely, i když na rozdíl od doby základní vojenské služby posuzuji důvěryhodnost těch co je vydávají. Blatný je pro mě respektovaná osoba. Ve věcech CV-19 Vidlák a master nikoliv.
Celá Evropa minimálně dělá tvrdší opatření, než Česko, ale Vidlákovi je to stejně moc. Fakt už těm Čechům nerozumím. Kurva, říkám to tu furt dokola, slezte z Řípu a rozhlédněte se kolem do světa. I kdyby Vidláku Blatný zrušil opatření a převedl republiku do 1. stupně, stejně kverulanti do Itálie na lyže nebudou moci. Oni je tam nevpustí!!! Protože breberka není česká, ani taliánská, ale globální!
Prognóza je přece jasná. Očkování 70% populace je jediná cesta, jak breberku potlačit. A to očkování v Česku proběhne do poloviny roku. Takže nějakých 200 dní. Jen 200!
Jó tak oni jsou unavení chudáčkové, už toho mají dost? Už by chtěli zase žít? Ještě půl roku to nevydrží?
Není nám jiné pomoci. Domlouvání nefunguje, opatření jako v ČLR Ne, protože lidská práva! Už zbývá jen vymyslet fígl, aby se jistá blbá část českého národa o vakcínu poprala. Ve Škodě Auto už to dělají. Očkovací pas. Kdo ho nebude mít, si neškrtne.Začátek formuláře

A výsledek?

Zdejší čtenáři hodnotili můj diskuzní příspěvek známkou 2,5 (34 hlasů). Vidláku, zrušte to slepicování, je to stejné, jako volební preference podle Kantar pro Moravce, takže na nic.

Osobně se ozvali diskutéři, kteří mě nesnášejí Petrpavel a zemědělec s radami, abych toho už nechal, vždyť jsou svátky (to se přece na covid neumírá).

Co se událo mimo Říp včera? V SRN 20.000 nově nakažených, takže děleno 8mi = 2.500. Tak by to mělo být u nás v přepočtu na počet obyvatel, abychom na tom byli jako v Německu. Jenže my měli včera 17.000, takže x 8 = 136.000 je správný ekvivalent pro Německo. Tak na tom jsme, to by v Německu už byl výjimečný stav. Zatím tam včera jen prodloužili tvrdý lockdown, tvrdší, než ten náš do konce ledna.

A proč jsme na tom tak blbě, jak na tom jsme? Protože Babiš? To jako za Bartoše, by všichni vyšlapovali líp?

Ale kdepak hlavní příčiny jsou tyto:

  1. 40 % zmrdů v populaci, kteří nemíní poslouchat jakoukoliv autoritu.
  2. Protivládní média podporující zmrdy, zejména ČT24.
  3. Opoziční politici.

Příspěvek byl publikován v rubrice Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.